Наталия | 2020-11-02 14:37:33

Хеверт при синусите

Добрий день! Ваша попередня консультація мені дуже допомогла. Я дуже вам вдячна. Наразі маю ще питання. Чи можно приймати хеверт синусит жінці, плануючій вагітність, адже в ліках є 2 компоненти ртуті.

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Хеверт синуситіс гомеопатіичний препарат. Отже офіційних доказових документів немає. Є сайт Е-лактація там можна без проблем подивитись на діючу речовину чи можна її чи ні при вагітності та годування груддю. Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Если со стороны носа нет никаких жалоб, и носовое дыхание хорошее, я бы не рекомендовала прием препарата в данном случае.