Анна | 2020-11-01 09:33:05

Низкий уровень лейкоцитов

Доброго дня! Підкажіть будь ласка наскільки критичним є показник лейкоцитів 3,26 г/л? Ніякого зовнішнього дискомфорту не відчуваю. Рік тому був показник 3,28. Ніякого додаткового лікування також не проходила.

Ответы врачей 1

Скачко Борис Глебович
диетолог, терапевт
Адрес: г. Киев, Украина, Авторский клуб «Здоровье»
Телефон: (044)-383-19-20
До Чорнобиля нижня межа норми лейкоцитів була 6 000. Зараз у вас нижче рівня після Чорнобиля. Погано працює імунна система. Потрібно шукати причини. Адже відносна кількість дуже мала. Бактеріальні або вірусні інфекції не можуть бути безсимптомно. А онко можуть.