Ірина Ярощук | 2020-10-31 22:12:36

Зміщення хребця в поперековому відділі

Доброго дня! Підкажіть будь ласка як діяти в ситуації, що склалася. Моя мама, якій 77 років рік тому впала та отримала компресійний перелом 2 хребців у поперековому відділі хребта. Відчувала біль, яка віддавала у ногу. А ось місяць тому понагиналась на городі і місцевий невропатолог при огляді діагностував ще й зміщення хребця в тому ж поперековому відділі. Зараз відчуває різкий ріжучий біль у спині, що віддає між лопатки, не може рухатися. При рухах відчуває сильний ріжучий біль.Був ще запальний процес, прокапались, але біль не проходить.Зараз колемо знеболюючі. Підкажіть чи можна рухатись в такому випадку, чи краще лежати. Як зняти гострий больовий синдром, щоб можливо було транспортувати її в лікарню, чи на КТ.

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
1) Краще лежати. 2) Приймати знеболюючі препарати. 2) Транспортувати у подібних випадках можливо у положенні лежачи.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Невролог не може без додаткових обстежень діагностувати "зміщення хребця", до того ж це не зовсім діагноз взагалі. Можна лише здогадуватись, що малось на увазі. чи можна рухатись в такому випадку, чи краще лежати - Ми не знаємо діагноз. Слова вашого невролога не є діагнозом(( Як зняти гострий больовий синдром? - Знеболюючими. Якщо ті, що ви колете, нее допомогають, то потрібін сильніші. На них зазвичай потрібен рецепт. І у бідь-якому разі їх не призначають заочно, не знаючи супутніх захворювань, тих препаратів, що вже приймаєете і т.і. Є сильнодіючі препарати. Але ж без рецепту їх вам не продадуть. До того ж вони мають числені протипокази та застереження. Тож навіть їх заочно рекомендувати не можна.