Ірина | 2020-10-31 09:12:47

Біль

Доброго дня Болить 4 день задній прохід що робити вчора щось з явилося п сьогодні на ранок зник ?

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день. Скорішь за все ,анальна тріщина. Ця припухлість,яка обведена, схожа на грануляційну тканину (т.з."варотовий пиптик"). Зверніться до проктолога для уточнення діагноза. Спробуйте свічи анузол та реліф-адванс.