Іванна | 2020-10-24 23:45:29

Захисні окуляри від комп'ютера

Добрий день, лікарю! Скажіть, будь ласка, чи не є шкідливими окуляри, які захищають від комп'ютера з фільтром (anti blue light). Чи не погіршуть вони зір і чи взагалі варто їх використовувати під час роботи за комп'ютером? Як зберегти зір? Буду дуже вдячна за відповідь.

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий день. Рекомендую iх використовувати. Але ж точно з фільтром. Ніяка «Корея з покриттям» непідходить. Вони попереджують руйнівну стлу світла екранів ПК на сітківку. Також приймайте препарати з лютеіном. Наприклад нутроф форте по 2 капс в день. 2 місяці 2 рази на рік