Олена | 2020-10-23 02:56:44

Прививка від гепатиту С

Добрий день, лікарю! Порадьте, будь ласка, першу дозу вакцини від гепатиту С взяла 2.5.2020, другу 15.6.2020, чи можу третю дозу вакцини взяти 11.12.2020. ( замість 15.12.2020). Знаю, що 3 доза від 2 береться за 5 місяців, але так виходить, що змушена на 4 дні раніше взяти. Чи не нашкодить це? Велике дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Мої вітання! Ви маєте вакцину, якої немає більш ні у кого у світі! Ніколи не знав, що вже є вакцина проти гепатиту С... Якщо це проти гепатиту В - відповідь "так". До вакцинування Ви повинні бути оглянути лікарем - бути здоровою