Анастасия | 2020-10-21 23:06:36

Нос

Вітаю! Тиждень тому просквозило, з'явилось виділення з носа, ніби просто риніт, потім почало виділятися більш густі комки жовто-зеленого кольору, я відразу запідозрила гайморит (так як 4 роки тому ним також хворіла), і відразу почала пити синупрет (на сьогодні курс 4 дні), та промивати ніс розчином фурациліну (200 мл води на 1 табл). Стає ніби краще, виділення з носа спершу були дуже оранжевого кольору (без крові) та рідкі, а зараз вже прозорі і іноді з примішком жовто-зеленого. Та сьогодні помітила як 5 зуб верхньої щелепи з права (його корінь) при бігу чинить дискомфорт, в стані спокою, при жуванні не болить, зуб абсолютно здоровий. Чи я правильно лікуюсь, може ще щось з препаратів слід прийняти? Що робити з зубом? Воно саме зможе пройти якщо вилікуватися? Дякую за відповідь

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Обязательно сделать КТ ППН, и показаться ЛОР врачу и стоматологу.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Потрібно обов'язково виключати паталогію одонтогенну. Проконсультуйтеся у стоматолога. Лікування ваше підходить цілком якщо хвороба триває до 10 днів . Будьте здорові!