Юлія | 2020-10-21 21:43:42

Катаральний гайморит?

Добрий день! Дитина 16 років, гайморити, синусіти часті були. Два тижні тому перехворіла вірусним з нежиттю і темп до 37.5. Вчора з'явилися болі з обох сторін носа при натисканні, і коли нахиляється, то трохи болить над бровами. Зробили знімок сьогодні, лор каже катаральний гайморит, гною немає, антибіотики не потрібні. Призначила промивання ф/р, назонекс, синупрет. Проконсультуйте, чи дійсно все чисто на знімку? З якої сторони запалення більше? , бо нам не сказали. Дякуємо! (знімок ніби завантажила, але не бачу його. Напишіть, на яку адресу надіслати, якщо не бачите знімок тут)

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. На снимке пристеночный отек слизистой пазух. Все назначенное лечение принимайте.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
На сьогодні по нових даних рентген ППН не має ніякого відношення до лікування (не показує вірус чи бактерія) лікарі дивляться по скаргам,але якщо хочете знати чи дійсно не потребуєте антибіотикотерапії зробіть аналіз СРБ. Будьте здорові!