Оксана | 2020-10-19 18:42:50

Кровопомазання

Добрий вечір!у мене після статевого акту вже 5день ідуть кровопомазання.спочатку були коричневі виділення,а тепер вже червоні.і з’явився біль внизу живота.я приймаю вже рік джаз плюс.до гінеколога можу звернутися тільки в суботу.ознакою якого захворювання це може бути?та чи можу зараз почати лікування?

Ответы врачей 1

Билышко Александр Витальевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: МЦ "Мати та дитина" город Киев.
Телефон: [email protected]
Добрый день. Начинайте принимать: виданол: по 500 три разав сутки, свечи диклофенак 100 мг ректально - 3 дня