Таня | 2020-10-18 23:14:05

Нос

Чи можна будучи вагітною 1-5тижнів користуватись судинозвужуючими краплями для носу оскільки маю хронічний риніт і без них ніяк ( а інші ліки/спреї ще непризначено..чи є інший вихід з ситуації? Підкажіть будь ласка!!!

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Не принимайте сосудосуживающие капли в нос. Возьмите Наривент спрей по 2 впр в нос 2 раза в день.