Наталия | 2020-10-17 11:15:53

Як довго можна приймати ліки ерідон

Добрий день! Свекрусі 50 років, були в лікаря психіатра, діагноз психоз, назначив лікування ерідон 4мг, сказав приймати поки не захоче прийти на консультацію, та вона відмовляєця, мовляв вона здорова, поки приймає ліки стан покращився, стала більш спокійною, та вона не знає що пє ліки, ми їй підливаємо в чай, це порада лікаря, так як вона ніколи не погодилась пити, про те що хвора теж не погоджується, підстриглась налисо, то стоїть на дрозі по 6 годин і це вона рахує нормальним, питання полягає в тому скільки часу можна приймати ерідон??? Чи не потрібні ще якісь ліки? Дякую.

Ответы врачей 2

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Надто рання відміна ліків - це більш вагома загроза.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Вітаю. Скільки потрібно. Зазвичай при першому психотичному епізоді лікі такого класу приймаються рік, а може й два.