Таня | 2020-10-15 17:33:36

Затримка

Затримка місячних 5-ий день, тест негативний,ніяких ознак вагітності не відчуваю,поболює низ живота час від часу так як на місячні. При статевому акті теж живіт може поболювати, груди неболять,темпер нема,нетошнить, ніяких змін незамічаю і нічо такого подібного. Пару років тому був гормональний збій, можливо він повторився?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте рекомендован осмотр врача и узд органов малого таза!