Вікторія | 2020-10-12 03:41:39

Арілентал

Допоможіть будь ласка. 3-4 тижні назад в мого брата почались слухові галюцинації(чує голоси в голові), місцевий псиіхатр признавчив арілентал 10мг в день. На шостий день після прийому таблеток в брата почалась несидячка, 15 годин на добу ходив по дому туди сюди, а голоси в голові майже не стихли. Через декілька днів хворого поклали в псиіатричне відділення. Ось вже два тижні відколи він знаходиться там, дають арілентал, клофраніл, деколи щось капають і уколи. А голоси і несидячка не зникли! Хлопець мучиться, підкажіть що робити?

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Вітаю."Несидячка" - це побічна дія антипсихотика, це поширене явище. Воно може бути неприємним, але життя чи здоров ю воно не загрожує. "Голоси" - ознака психозу, цей стан принципово лікується антипсихотиками. Якщо побічна дія препарату надто виражена лікар може призначити щось інше, або призначити коректорі, це препараті які прибирають оцю побічну дію. Тобто мова про те, що хлопцю треба підбирати терапію, в стаціонарі, враховуючи наявність психотичних симптомів. Вам робити нема чого, окрім душевної підтримки свого брата.