Наталія | 2020-10-11 18:48:48

Субферильна температура протягом місяця

Доброго дня, шановний Лікарю! Не знаю, що потрібно робити далі. У мене з 13.09. з'явилася температура 37.5, незначний кашель. Лікарняний відкритий на ОРВІ з 15.09. по 22.09. (за цей період пройшла рентген, який показав все в нормі, прийом Новірину, Рапіри, аб Бетаклаву). Температури не було дня два, а з 25.09. знову піднялася (37.0-37.3), примерно з 20.09. пропав на 80 % запах (думала, через те, що тримала у ноздрях декілька секунд білу цибулю, хоча насморк побув дня два). З 28.09. пройшла КТ гр. клітки (лівостороння пневмонія) і здала ПЦР тест (результат негативний від 01.10.20) З 28.09. по 07.10. лікарняний на пневмонію, де приймала Медаксон (18 уколів), Азитроміцин (6 табл.), Пульмолор. Врач сказала, що пневмонія у мене на завершальній стадії. 07.10. спілкувалася з лікарем, так як температура не проходила, вона сказала, що це нормально після аб така реакція, що повинна пройти. Зараз приймаю Аскорил. В той же час сестра консультувалася з лікарем, який піддав сумніву лікування вірусної пневмонії аб. Підкажіть, будь ласка, сьогодні 10.10., у мене температура 37.4, іноді кашель, і мені завтра виходити на роботу (звичайно я буду в масці), чи доречно це? Чи правильним було лікування? Аналіз крові в нормі врач сказала (здавала 07.10.) Які мої подальші дії? Дякую за увагу!

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. З початку доцільно здати дослідження на ковід - 2451 и 2452 в Синево для вточнення діагнозу. Підвищення температури тіла після успішного лікування хвороби зазвичай не буває - навпаки інколи буває зниження... Можливо потрібно подальше обстеження