Копач Надія | 2020-10-11 14:16:07

"Збільшення в горлі"

3 місяці нащад, видалили верхнього зуба. 2 дні була температура, десь через тиждень, почало на твердому небі щось боліти. Відчуваю збільшення. І незначне поболювання. Таеож збільшився і болить лімфовузол. Фото додаю.

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Не завжди по фото можна ставити діагноз, потрібно тільки огляд у вашому випадку. Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Длбрый день. Я вижу больше выраженную гиперемию справа. Вероятнее всего воспалилась слизистая.