Сільвія Анотонович | 2020-10-10 21:09:07

Плями на ногах

Пані Наталю, добрий день! У Вас дуже гарний відкритий погляд та усміхнені очі! Такому лікарю варто довірити своє питання! Не буду дужке грузити, напишу коротко. Мені 61 рік. Мала операцію на венах лазерну в 2015. через 2 роки знову пішли випирання вен по правій нозі. В результаті ще через рік лягла в лікарню з аритмією і виявлено було тромб у серці. більше року розсмоктувала його,приймаючи Еліквіс і Прадакса(коагулянти). Від самого початку приймання по ногах від низу до колін почали виходити цятками плями і так весь час. минулого року я ще поїхала на море і закріпила їх сонцем.У мене підвищена пігментація взагалі, я швидко загоряю. літом мастила ноги сонцезахисним кремом і нічого не помогло! Крім цього у мене є пігментація від виступаючих вен, але то вже друга історія. мене більше турбує ця пігментація! Я взагалі не можу показати ноги без штанів мене це дратує і пригнічує. Вишлю фото, може зрозумієте щось на ньому. Я пробувала знайти щось у інтернеті але на цю тему нічого! Лікар сказав,що то у мене від вен, але то неправильно! у багатьох таке є по таких препаратах. Дякую дуже Вам за відповідь! Сільвія

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Чомусь запитання прийшло до мене - схоже на хворобу Шамберга.