Світлана | 2020-10-05 23:17:06

Гінекологія

4 жовтня посковзнулась і впала. Падіння було таке, що ноги роз'їхались дуже сильно. Після цього увечері почались кров'янисті виділення з піхви в малому обсязі, як буває під час овуляції. Чи є причини турбуватися? Чи це має пройти само, якщо після падіння сталася якась травма?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте в подобном случае рекомендован осмотр и узд органов малого таза и органов брюшной полости!