Оксана | 2020-10-03 19:56:56

заложеность носа

Добрий вечір, вам пише Глушко Оксана , дсклалася така ситуація у мене підозра на ковід пропав нюх і частково смак, працюю в школі,у мене велика закладеність носа ніби і дихаю але говорю в ніс і інколи закладений, насморку майже не має, я лише промиваю його 3% фізрозчином і прий маю азітроміцин 2 день(це мені прописав сімейний лікар), що мені робити з закладеністю носа. Порадьте що робити. Якби не підозра на ковід я б обовязково пішла б на прийом. Хворію вже 7 днів.

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Возьмите Фликс спрей по 2 впр в нос 2 раза в день до 10 дней можно.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Ніс так і промивайте, можна добавити мілі носік по 1.5 мл пити в рот 2-3 рд до 7 днів загалом (загальний деконгестант буде знімати набряк в носі і не шкодити слизовій носу). Якщо будете ще після того часу потребувати тільки огляд. Гіпосмія відновлюється поступово, лікування специфічного немає. Будьте здорові!