Фаіна | 2020-10-01 19:33:29

Паразитарні інвазії

Доброго дня, шановні спеціалісти! З червня 2020 відчуваю біль під лівим ребром у зоні селезінки, здуття живота, блювота жовчю. Тоді ж виявила у калі сегменти великого паразита (схоже на цепня) вживала левамізол та чай з трави полину та пижми, паразит не виходить повністю, відкидає тільки частини. Підкажіть, яким препаратом можливо його знищити і що це може бути за паразит? Дякую!

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Может быть один из видов цепня. Но по Интернету излечиться не получится...
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Может быть один из видов цепня. Но по Интернету излечиться не получится...