Роман | 2020-09-29 14:29:23

Травма ахіллового сухожилля

На жаль не з Києва. Приїхати можу, якщо ви використовуєте безопераційне, або малоінвазивне лікування з результатами після реабілітації близькими до спортивних, щоб не страшно було робити розтягування, піднятися на носок, чи пробігтися. Надрив стався нижче відновленого сухожилка, можливо в місці краю входження шва Кюнео, шовна нитка розсмоктуючого типу. З передопераційної виписки: пальпаторно в проекції ахіллового сухожилка на 7 см вище п'яткового горба - дефект западіння. З післятравматичного МРТ: субтотальний розрив ахіллового сухожилля на 44 мм проксимальніше горба п’яткової кістки. Тобто теоретично є різниця в відстанях, хоча це може бути суб'єктивна оцінка. Наявне місце розриву з протилежної сторони від зовнішнього шва, там сильно приклався масажист до болі, але сухожилок усікався, зачищався і зшивався повністю, надрив розтягнувся від кута сухожилка десь до середини задньої стінки сухожилка, на куті нижній край м'який, верхній твердий, при натисканні не болить, рухи з відриванням п'ятки від землі - неболючі, з перекочуванням з п'ятки на носок були болючі в день травми, зараз обмежую рухи і не переношу центр ваги на травмовану ногу. Двоє лікарів рекомендують зменшити навантаження на місяць, один, що краще іммобілізувати ногу, чим залишити рухомою. Роздумую над тим, щоб провести PRP-терапію в місці розриву. Що цікаво після травми перестав назбируватись інфільтрат і підпухати нога. Однозначно був тривалий період запалення сухожилля, чи сухожильної сумки, нажаль лікарі до яких звертався в цей час не звернули увагу на ознаки вираженого тенденіту, або не сказали і не призначили адекватного лікування.

Ответы врачей 2

 Дереповский Сергей Валерьевич
реабилитолог, травматолог / ортопед, спортивный врач
Телефон: 067 424 7169
оперировать
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Відповідь вже надана.