Максим | 2020-09-26 19:50:06

Біль під коліном ззаду

Доброго дня! В кінці серпня з друзями іграв волейбол, були моменти коли тягнувся за м'яч і падав. На наступний день після гри відчув біль в правому коліні збоку. Спочатку не надав цьому значення. Пройшли ще декілька днів і почав відчувати конкретний біль при згинанні коліна і присіданні. Можу спокійно ходити, бігати і не відчувати болю, але при при згинанні коліна і присіданні відчуваю біль. Пройшов місяць, але біль під коліном ззаду так і не пприпинився. Порадьте якусь ефективну мазь.

Ответы врачей 3

Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
Що будету лікувати мазью? Зверніться до ортопеда для встановлення діагона. Можливо, потім, знайдеться місце і для мазі
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Чому ви вирішили, що це лікується маззю? Я маю інші припущення. І для них мазь - не самий ефективний спосіб лікування.
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Порадити ефективне лiкування можливо тiльки пiсля встановлення точного дыагнозу. Конт тел 067 408 21 27.