Оксана | 2020-09-24 18:19:43

Біль з правого боку в паху, віддає в сідниці, ногу

ДоброЇ години. Надайте мені будь-ласка консультацію. Моїй мамі 83 роки. Вже з тиждень у неї болить весь правий бік. Болить з правого боку в животі,особливо болить в паху, віддає в праву сідницю та ногу, що не може сидіти, а також в почки. Вона приймає антибіотик рефампіцин і парацетамол, маже мазями живокоста і золотого вуса та зігріваючими мазями. Поки діє антибіотик не болить, коли виходить - починає знову боліть сильно. Що це може бути і які ліки чи трави приймати?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, это могут быть нарушения в работе почек, кишечника а также со стороны гинекологии. На основании чего мама принимает антибиотики?