Ирина | 2020-09-22 16:12:37

Ангина

Здравствуйте! Посоветуйте, пожалуйста, какие лучше лекарства принимать при гнойной ангине? Три дня температура 38-39 градусов. Ополаскиваем горло фурацилином, солью с йодом. Также люголем смазываем. Улучшения нету.

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Показана системная антибиотикотерапия.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо це дійсно гнійна (бактеріальна) інфекція тоді лікування основне це антибіотикотерапія. Те що Ви полощете,змащуєте результату не дасть. Обов'язково покажіться лікарю,зробіть мазки,певні аналізи. Не лікуйтесь самостійно адже є багато ускладнень,а по інтернету не надається призначення таких як антибіотикотерапія. Будьте здорові!