Олена | 2020-09-17 12:15:12

Допоможіть

Доброго дня. Болить живіт внизу і віддає в поперек, ліву частину. Погіршився зір. Загальний стан теж не дуже. Була вчора у лікаря, сказали все нормально. Запалень немає. Сьогодні зробила 3 тести на вагітність і всі з 2 полосками)))))) не розумію, як лікар не побачила. Мені болить, а каже що все норм. Я дуже переживаю, щоб не було позаматкової

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, возможно очень маленький срок, именно поэтому доктор не увидел. Вам стоит сделать узд органов малого таза!