Наталля | 2020-09-15 12:50:48

Епідермальний стафілокок

Добрий день. Боліло горло, є вазомоторний ринит та тонзиліт. Знайшли через носоглотку епідермальний стафілококк 10*6 ступені. Прокапала антибіотик через ніс, горло пройшло. Через місяць задала аналіз 10*5 ступені. Горло не болить. Зараз потрібно лікувати зуби і ставити зубну коронку (а це ж протез). Скажіть будь ласка , чи можна лікувати зуби і коронку ставити, чи краще до лікувати стафілокок спочатку?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Стафилококк эпидермальный  - это нормальная флора слизистой! Лечить его НЕ НУЖНО!