Таня | 2020-09-14 21:18:37

Місячні затримка

Доброго вечора) чи може бути затримка місячних, якщо у мене завжди вони йдуть через 28 днів і цього місяця мали бути 9 вересня але ще не має але болить живіт у низу і здуття диви та вже два дні, вагітність не може бути бо був тільки анальний секс і він не кінчав

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте если полностью исключен вариант беременности, тогда скорее всего просто задержка. Но ее причину можно узнать лишь после осмотра