Сергій | 2020-09-14 16:52:15

Пропав нюх

Доброго дня. У мене від суботи пропадає нюх, то він є то його нема. З чим це може бути повязано? Терепевт сказала що це не коронавірус, бо інших симптомів нема, чую себе добре, кисню в легенях багато 6 днів тому я змерз, були соплі, пчихав, капав судинно звужуючі різні, потім стало сухо в носі і почав пропадати нюх

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Любое воспаление, любой отек может вызывать снижение обоняния. Ничем не капайте нос, дайте возможность рецепторам восстановится.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Гіпосмія може бути як наслідок перенесеної вірусної хвороби. Промивайте ніс сольовим ро-м по 3 рд,якщо до 3 з тижнів не стає краще покажіться отоларингологу. І ще одне 17 відст хворих на коронавірус мають безсимптомний характер,тому в даному випадку його також не слід виключати тим більш він є одним із перших симптомів даної паталогії. Будьте здорові.