Елена | 2020-09-12 10:45:42

заложен нос при Ковиде

добрый день! 6 дней заложенность носа, дышет но трудно, нювыделений совсем мало. постоянно чихала. есть диагноз Ковид. помогали капли Отривин. но их нельзя дольше капать. терапевт советовала Наривент, ериус и цинабсин.но он нос не "пробивает". можно подьзоваться 7 дней другими сосудосуживающими? например эвказолин аква? спасибо!

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Возьмите назонекс спрей.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо вибирати саме судинозвужуючі то місцеві вам вже не можна (більше 5 днів) ,тому ще максимум до 5 днів можливо загальний деконгестант мілі носік пити в рот по 2-3 рд (дозу для себе подивитеся адже вік не пишете). Будьте здорові!