Наталі | 2020-09-10 12:33:43

Дитина б‘ є дітей на площадці

У мене дівчинка, 2.4 Дуже б‘ється. Б‘є мене, чоловіка, а саме найгірше це те, що б‘є діток на площадці. Бігає, грається і тут просто може підійти до дитини і вдарити з усмішкою на лиці. Фізичної сили стараюсь не застосовувати, прошу, пояснюю, але просто уже невистачає сил(

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день. Дівчинка з когось бере приклад. Навіть ваша фраза, ''фізично намагаюсь не діяти'', говорить про те, що дитина бачить,як хтось когось б'є. Чи замахується.