masyan4ik | 2020-09-01 09:49:56

Детский ЛОР

Здравствуйте. Ребенку 3 года. После переохлаждения появились сопли! Кашель на фоне соплей. Как лечить что делать? Достаточно ли сосудосуживающих капель в нос? И теплого питья*?

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Промывайте нос солевым раствором, и при заложенности носа используйте сосудосуживающие капли.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Доброго дня,є кашель,нежить це ознаки вірусної хвороби,а вірус ми не лікуємо адже організм з ним сам впорається протягом 7-10 днів, покращуйте тільки загальний стан,промивайте ніс при потребі судинозвужуючі препарати не більше 5 днів, спостереження за загальним станом. Якщо зхворіхте