Любомира Скулиш | 2020-08-31 11:14:07
підозра на хворобу Лайма
Весною вкусив овід в ногу.Укус свербів, почепвонів, а потім залишилась тільки фіолетова пляма. А тиждень тому навколо з"явилось червоне кільце, яке поширюється по нозі.Преднізолонова мазь не допомагає.Посилаю фото.Що можете порадити? Звернутися до лікаря не можу, ми в червоній зоні.Якщо консультація платна, то як з Вами розрахуватися?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"дерматология"
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Схоже на ерітему Аіцеліуса-Ліпшютца. Але може бути і реакцією на укус, чи навіть васкуліт з геморагічним компонентом. До речі, овод може відкладати яйця під шкіру.
Приватне консультування онлайн по Вайберу можливе при передоплаті на карту.