Наталія | 2020-08-25 13:24:19

грибок нігтів

у мене задавнений грибок нігтя, тому що він то проходить то знову повертається, на даний час нігті почали набувати жовто-сірого кольору. Зараз приймаю таблетки ітракон 200 мг на добу і мажу нігтьову пластину розчином екзодерилу вечером, після того як розпарю і вранці йодом. Що ви посовітуєте в моїй ситуації? можливо вже потрібно лікувати лазарем ?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Дерматолог консультує після огляду (або фото). Я не коментую призначення колег, оскільки це неетично. У 99% випадків лікування оніхомікозів намагаюся не призначати антибіотики усередину, бо існують більш дешеві, менш безпечні та необтяжливі методики лікування. Заочно не лікую.