Алла | 2020-08-17 22:46:37

ТТГ

Доброго дня, результати аналізів: ттг-5,738 (референтні значення 0,4-4,0), тироксин вільний- 0,88 (0,88-1,76). Яке дозування л-тироксину слід приймати? Раніше призначали 50 мкг, згодом 100 мкг ( при вагітності). 2 роки не приймала вже дані ліки.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Для заочної консультації інформації про ТТГ і вТ4 недостатньо. Немає відомостей про Ваш вік, масу тіла, скарги, стан менструального циклу, супутні захворювання, артеріальний тиск, антитіла до ТПО, вітамін D, УЗД ЩЗ і багато чого іншого. Якщо Ви плануєте вагітність - тироксин в дозі від 25 мкг під контролем ТТГ, якщо ні - більше рухатися