Тетяна | 2020-08-16 12:30:30

Тонзиліт

Після видалення аденоїдів минулого літа, в дитини постійно червоне горло, без температури. Останні кілька місяців почали з'являтись пробки на миндалинах, які то пропадають , то знову з'являються. Супроводжується неприємним запахом. Дитина постійно крякає. Перепробували безліч спреїв, льодяників і полоскань. Ефект тимчасовий. Лікарю рот не відкриває. Порадьте, що робити? Чи потрібні антибіотики?

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Обов'язково подивитися чи відкритий рот коли спить адже якщо так він постійно подразнює слизову ротоглотки,після кожного акту харчування полоскати ротоглотку,також розсм біогая продентіс по 1 табл 1 рд-10 днів (пробіотики для ротової порожнини). Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день Учить ребенка полоскать горло. Самый эффективный способ избавится от пробок - это промывание лакун миндалин.