Юрій | 2020-07-22 12:52:47

Підвищений прямий білірубін

Добрий день,мене звати Юрій, 39 років, в звязку з фоллікулітом дерматолог направив на узі та аналізи. По результатам узі - ознаки стеатоза печінки. Дослідження: Назва дослідження Результат Коментарi Бiлiрубiн загальний 19,9 мкмоль/л Бiлiрубiн прямий 5,4* мкмоль/л Аланiнамiнотрансфераза 32 Од/л Аспартатамiнотрансфераза 19 Од/л Лужна фосфатаза 66 Од/л Лактатдегiдрогеназа 217 Од/л Тимолова проба 1,0 Од S-H Панкреатична амiлаза 33 Од/л Холінестераза 9599 Од/л Загальний бiлок 65 г/л Альбумiн 45 г/л Підкажіть будь ласка, чому може бути підвищений прямий білірубін?

Ответы врачей 1

Зайченко Анна Михайловна
гастроэнтеролог
Адрес: CitiDoctor, город Киев, пр-т С. Бандеры, 17/1
Телефон: 044 333 4885
Доброго дня Юрій ! Причиною підвищення прямого білірубіни може бути запальні захворювання жовчовивідних шляхів або порушення відтоку жовчі.