Анатолій | 2020-07-19 16:22:55

Тіреотоксикоз

Доброго дня, Володимире Івановичу! Прошу Вашої консультації: дружині 72 р, результати від 02.06.20 ТТГ-0,022, Т3-21.26, Т4-4,34. Призначили тирозол 30 мг на добу. Загальний стан покращився. Повторний аналіз від 06.07.20 ТТГ<0,010, Т3 -3,64, Т4-0,966. Поступово почали знижувати добову дозу тирозолу, але тиждень тому, з'явилися судоми в м'язах ніг, особливо під ранок. Добавили магне В6, калію оротат. Це мало допомагає. Що би Ви порадили (я розумію, що заочно лікування не призначається), але порадьте, з висоти свого досвіду. ДЯКУЮ!!!

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго вечора! Рекомендую додати до тирозолу Олідетрим 2000МО в день, кардіомагніл 1 тб на ніч, оксилік 1 тб 1 раз в день 20 днів. Контроль ТТГ, антитіл до рецептора ТТГ, калій, кальцій іонізований, коагулограма.