Наталія | 2020-07-16 17:31:26

Збільшена щитовидна залоза

Доброго дня, Володимир Іванович. Проконсультуйте, будь ласка- у моєї доньки 14 років збільшена ЩЗ. Контури не рівні, чіткі.Рельєф згладжений. Структура дещо неоднорідна. Ехогенність середня. При КДК добре васкуляризована, кровоплин посилений. Розміри першийок 7,0мм. Права частка: 3,0×1,8×5,6см . Ліва частка: 2,8×1,7×54см. Об'єм правої 14,5см3;лівої 12,3см3. Загальний об'єм 26,8см3.Візуалізуються паратрахіальні лімфовузли розміром 7×3мм і 6,5×3мм. Висновок УЗД гіперплазія щитовидної залози(ТН ||| ). Аналіз ТТГ 2,52 Т4-15,30; Т3-7,42; АТПО-5,75 ЛІКАР призначив Йодомарин200 і вітаміни . Чи потрібне дообстеження і корекція лікування? Дякую

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! У Вашої доньки дифузний зоб 2 ст. без порушення функції щит. з-зи. Звичайно, потрібний клінічний огляд та інформація про масу тіла, стан менструального циклу, родинний анамнез, місце проживання та багато іншого. Дообстеження: тиреоглобулін, антитіла до тиреоглобуліну, вітамін D. Корекція лікування: йосен 1 тб 1 раз на день, 2 міс., холекальциферол 2000 МО на день, 2 міс. У вересня - контроль ТТГ та зазначені аналізи. УЗД - через 9 місяців.