Антонина | 2020-07-15 18:32:30
Пищевое отравление
ДОБРОГО ВЕЧОРА допоможіть будь ласка жінка 70 років в понеділок почалась рвота та діарея приймала ентеросгель, атоксіл, у вівторок поставили крапельницю трисоль, стало легше, почала їсти тс пити, але сьогодні знову була рвота
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"инфекционные болезни"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте на данный момент обильное питье. Можно водичку РЕО, она продаеться в аптеке. Что именно кушали?