Натка | 2020-07-15 13:48:15

лікування

Доброго дня! Останнім часом проживаю період суцільних стресів. Як наслідок, появилося ряд симптомів (нудота, а при сильному стресі рвота; гастрит, який не можу вже понад пів року вилікувати; неспокійні сни; під час стресу появляється червоні плями по тілу; надмірна дратівливість і нервовість; незрозумілий шалений страх висоти та закритих просторів). Звернулася за допомогою до психіатра. Вона приписала ряд препаратів, але це, в основному, БАДи. Для мене це зовсім не серйозні ліки. Що Ви думаєте з цього приводу? Допоможіть, будь ласка

Ответы врачей 2

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Вітаю. Ну, в принципі, можна і БАДи приймати, якщо не дуже хочеться вилікуватися. Звісно, Вам треба звернутися до більш серйозного фахівця.
Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093
Здравствуйте! Вам нужно показаться другому специалисту. БАДами такие проблемы не лечатся. Ваши проблемы, вероятнее всего, имеют невротическую природу. Диагностикой и лечением невротических расстройств занимаются врачи-психотерапевты. Найдите возможность обсудить своё состояние с этим специалистом. Посмотрите на моём сайте информацию про ПАНИЧЕСКИЕ АТАКИ и ТРЕВОГУ. Если не сможете найти специалиста в Вашем городе - рассмотрите вариант такой консультации в Скайпе или Вайбере.