Христина | 2020-07-14 06:42:28

Незахищений статевий акт

Добрий ранок! Мені 19 років. 30 годин тому відбувся незахищений статевий акт. Партнер сумнівається щодо того, чи не потрапила сперма в мене під час еякуляції. Відносно менструального календаря, в мене від сьогодні починаються дні овуляції. Підкажіть, будь ласка, які методи профілактики можна вжити на даному етапі? Що потрібно робити, щоби запобігти небажаній вагітності? Відвідати лікаря зараз немає можливості. Буду дуже вдячна за допомогу!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте если нет противопоказаний можно воспользоваться методом экстренной контрацепции!