Софія | 2020-07-02 09:49:02

Взаємодія ліків

Доброго дня. В мого батька проблеми з алкоголем. П'є щодня потрохи, часто зривається в "запой". Знайомий з такою ж проблемою почав приймати еспераль і вже довгий час не п'є, хочу придбати для батька. Після АТО він приймає амітриптилін, скажіть, будь ласка, чи можна поєднати ці два препарати?

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Вітаю. Боже збав! Еспераль - це дуже токсичний препарат, який використовують лише у стаціонарі (!) під наглядом лікаря (!) враховуючі ретельно протипокази (!!!). Якщо є хоч мізерний ризик вживання алкоголю під час прийому еспераль, то призначати його не можна, бо це може мати фатальні наслідки, смерть. Не перетворюйтеся на вбивцю.