Володимир Коноваленко | 2020-06-21 09:43:30

Консультація

Доброго дня! Потрібна ваша консультація! Дерматолог поставив діагноз: складне хронічне захворювання рецидивуючий фолікуліт! Призначив лікування і здати аналізи! Один з аналізів а саме аналіз на сахар з навантаженням у мене не прийняли, так як показник був вищий норми! Тому дерматолог сказав звернутися до ендокринолога! Потрібно щоб ви підтвердили або виключили ендокринологічні причини появи мого захворювання! І ваша консультація!

Ответы врачей 1

Таран Лилия Федоровна
эндокринолог
Адрес: г. Киев, МЦ 'Универсальная клиника 'Обериг''
Телефон: [email protected]
Добрий день! Повторно здайте аналіз крові на глюкозу та глікозильований гемоглобін. З результатами зверніться до ендокринолога для коментарів результатів.