Андрій | 2020-06-15 12:14:38

Біль в коліні

Доброго дня. Мені 29 років, ріст 185 см, вага 83кг. Біль в коліні при нагрузках. Займаюсь футболом і гірським туризмом. Рік тому після невдалого стрибка відчув різку біль в лівому коліні. Зробив обстеження (УЗД) але нічого серйозного не знайшлось. Припинив нагрузки і біль пройшла за пару днів. через пару тижнів я пішов в гори і через пів години хотьби біль повернулася і така сильна що я не міг ходити згинаючи ногу в коліні. Знову клініки, лікарі, обстеження (УЗД, МРТ) але нічого не виявили. Консультувався в різних лікарів і в різних клініках, зробив обстеження хребта (МРТ ПВХ) так як причиною могли бути проблеми з хребтом, але там 1 протрузія до 2 мм. Підлікував хребет але коліно як боліло так і болить. Це все тягнеться вже 1 рік. Можливо є у вас якесь рішення щодо моєї проблеми. Дякую

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Цілком можливо, але для вирішення питання необхіден очний огляд суглоба з наявністю оригіналів його МРТ. Конт тел 067 408 21 27.