Володимир | 2020-06-14 00:51:35

Колить око при морганні

Доброго здоров`я Колить в кутику (зовнішньому)ока при морганні. Поколює не сильно, але неприємно. Зовні змін нема, око не червоне, припухлості нема, при натисканні не болить. Відчуття поколювання при морганні збільшується до вечора. Зранку не так відчутно. 4-й день вже. Дякую за відповідь і пораду.

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий вечір. Мені здається що там стороннє тіло. Треба дивитись під мікроскопом