Юлія | 2020-06-12 12:45:21

аналізи

Доброго дня.Сьогодні на прийомі у лікаря мені сказали що у мене не відходить жовч,потрібно здати аналізи крові.Підскажіть будь ласка які аналізи точно потрібно здати ,і яка різниця між загальним аналізом крові і біохімія крові.Хотілося б перевірити і печінку .

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, в этих двух анализах исследуются разные показатели крови. Рекомендую сдавать и общий анализ крови и биохимический.