Анастасия | 2020-06-11 10:11:16

Тиреоидит

Добрий день. Дуже потрібна ваша професійна допомога. Після послаблення карантину відразу вирішила провести обстеження щитовидної залози. І на мій превеликий жаль було виявлено такі відхилення в гормонах: ТТГ- 0,027; Т3- 8,07; Т4- 28,47. Також провела УЗД обстеження. Права доля: Довжина 50 мм; ширина 15 мм; товщина 20 мм; об’єм 8,0 см3. Структура однорідна, контур чіткий, рівний, додаткових новоутворень невиявлено. Ліва доля: Довжина 49 мм; ширина 15 мм; товщина 20 мм; об’єм 7,8 см3. Структура однорідна, контур чіткий, рівний, додаткових новоутворень невиявлено. Щитовидна залоза: Товщина перешийки 2,8 мм. Загальний обєм 15,8 см3. Єхогенність паренхими середня. Кровоток трішки усилений. Капсула уплотненна. Регіональні лімфоузли: не змінені. По всій тканині локалізуются розширені фолікуои до 1,5мм. Будь-ласка порекомендуйте як бути далі. Що приймати, оскільки я молода дівчина і не хочу все залишити так як є, адже це істотно може вплинути на моє подальше здоров’я. Дякую і бережіть себе.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Рекомендую звернутися до ендокринолога; заочно лікувати результати аналізів неможливо. Відсутня інформація про вік, масу тіла, скарги, частоту серцевих скорочень, немає аналізу на антитіла др рецептора ТТГ і т.д. На тепер рекомендую: тирозол 10 мг 2 рази на день , Олідетрим 4000 МО в день, і до ендокринолога