Ліля | 2020-06-10 22:11:46

Вагітність

Доброго дня в мене така проблема, мені стало погано думала що то нирки але зробила тест на вагітність і там результат позитивний, але мене дуже сильно болить живіт то в горі то внизу пикучий біль, я наданий час закордоном і незнаю що мені робити

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте боль в горле и животе скорее всего не связаны между собой. В любом слуае необходим осмотр врача!(