Наталія | 2020-06-05 08:17:40

Запалення лімфатичної судини після видалення лімфатичного вузла

Добрий день! Приблизно на 12-13 день після видалення лімфовузла в паху запалилася лімфатична судина.Що робити?

Ответы врачей 1

Специалист
Стан ,при якому запалюэться лімфатична судина,називється лімфангоіт. Мехінізм розвитку - розповсюдження запалення (збудника або злоякісних кліток,в залежності від того,яка природа цього процесу) по лімфатичним судинам.Лікується антибіотиками широкого спектра діі,лімфоміазот,якщо це інфекційно-обумовлений процес.Якщо це онкологічне захворювання - лікується у онколога з урахуванням специфікі.