Петро | 2020-05-30 21:33:05

Почервоніння на шкірі

Доброго дня, з'явилися проблема. В мене з'являються почервоння на шкірі в зоні спини і живота також на руках , ці почервоніння захливо зудять.Вони з'являються під час фізичних навантажень. Або наприклад під час прийому гарячого душу( коли температура мого тіла збільшується) . Це відчуття триває приблизно 5-10 хв . і потім все це ( червоні плями і свербіж)зникає, навіть якщо продовжувати фізичні заняття. Або прийом душу. Допоможіть будь ласка. Мені 18 років

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Мабуть у вас Холінергічна кропив,янка. Лікується по протоколу.