Максим | 2020-05-27 17:08:24

Періодично закладає ліве вухо

Вітаю. Пару тижнів тому періодично було закладене ліве вухо коли я прокидався. Але швидко проходило і потім ніби пройшло. І вже пару днів тому я прополоскав носові пазухи сольовим розчином і в районі вуха з'явився різкуватий біль. Ніби запалення якесь. Що це може бути і що з цим робити? Дякую.

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Можливо не правильна техніка іригаційної процедури,покапайте у вухо отіпакс по 3 кр 4 рд і якщо не краще за 3 дні, консультація отоларинголога. Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. При промывание носа, жидкость могла попасть в слуховую трубу. Воздержитесь от промываний. Закапайте нос сосудосуживающими каплями. При ушной боли - Отипакс капли,